Тримайте вакансії під контролем з 10 новими суперсилами роботи з оголошеннями та статистикою

Ми прагнемо допомогти кожному українському бізнесу тримати свої вакансії під контролем. Знаємо, що це може бути непросто, особливо, коли компанія веде широкий набір й актуальних оголошень вельми багато.

З турботою про ваш час ми випустили в нашому продукті декілька оновлень, які мають допомогти кожному рекрутеру швидко знаходити всю важливу інформацію в одному місці й одним побіжним поглядом дізнаватися актуальний статус всіх вакансій.


🍥 🍥 🍥

Вся важлива інформація про вакансію під рукою

Ми оновили перелік вакансій таким чином, щоб вся важлива інформація була доступна одразу, без переходу на додаткові сторінки.

Наприклад, з першого погляду зрозуміло, скільки всього кандидатів відгукнулися на ваші вакансії та скільки з них непереглянутих. Таким чином можна легко оцінити фронт майбутньої роботи по аналізу відгуків.

Ви також одразу побачите скільки часу вакансія ще буде розміщена, скільки «оновлень» залишилося в запасі й коли відбудеться наступне. Таким чином можна приблизно оцінити скільки ще кандидатів можна отримати допоки оголошення буде опубліковане.


🌡️ 🌡️ 🌡️

Помітність вашої вакансії відносно конкурентів

Коли мова заходить про вакансії, діє проста аксіома — чим більш помітною залишається ваше оголошення, тим більше кандидатів ви отримаєте на вибір.

В нашому випадку, чим вище буде знаходитися ваша вакансія в результатах пошуку кандидатів, тим більше людей її перегляне та відгукнеться.
Відтепер ви можете легко дізнатися на якому місці знаходиться ваше оголошення по популярному пошуковому запиту, що відповідає вашій вакансії.

Наприклад, якщо ви знаходитеся на перших місцях по запиту «менеджер з продажів» в Києві, то вашу вакансію побачать значно більше кандидатів, ніж ті, які знаходяться двухсотому місці.


👌 👌 👌

Рекомендовані кандидати, які вам пасують

Ми в robota.ua вважаємо своєю місією звести правильних людей та правильні компанії, тому активно розвиваємо нашу рекомендаційну систему.
Щоб всі рекрутери України мали широкий вибір кандидатів, серед яких можна обрати кращих.

Тому, якщо вам бракує вхідних відгуків на оголошення, ми підкажемо вам актуальних кандидатів, які підходять до вашої вакансії.
Також часом трапляється така ситуація, коли кандидати переглядають оголошення, але їх щось відволікло, й вони забувають відгукнутися.

Радимо продивитися цих кандидатів, й запропонувати їм ваше оголошення, щоб мати ширшй вибір.


🙌 🙌 🙌

Працюйте вакансіями в одному просторі
й в зручній для вас послідовності

Відтепер всі оголошення, які ви створювали за весь час, знаходяться на одній сторінці.
Таким чином ви не загубите вакансію, що тільки но завершилася, або знаходиться на розгляді в головного користувача.

Ми помітили, що різні рекрутери по-різному працюють з переліком вакансій (особливо, коли їх багатенько) — комусь зручніше бачити першими всі опубліковані, комусь зручно відсортувати по даті появи оголошення, а хтось першими обробляє вакансії, які скоро завершаться.
Відтепер ви можете відсортувати вакансії за зручним саме для вас принципом.


🔍 🔍 🔍

Фокусуйтеся на потрібних вакансіях

Часто компанії закривають багато вакансій на robota.ua за допомогою декількох рекрутерів (а часом й декількох десятків). Це особливо актуально для корпорацій, з декількома офісами по всій країні.
Орієнтуватися в десятках та сотнях оголошень буває непросто.

Тому в переліку вакансій ви зможете легко переглянути тільки опубліковані вакансії конкретного рекрутера в конкретному місті. Або будь-яку іншу комбінацію фільтрів для вашої зручності — по статусу оголошення, рекрутеру та регіону.

А якщо ви хочете проаналізувати конкретну вакансію — ви можете легко знайти відповідне оголошення за допомогоою пошуку.


🧭 🧭 🧭

Статистика вакансії в реальному часі

Відтепер ви зможете зручно слідкувати за результатами ваших оголошень — скільком людям ми показали ваше оголошення в результатах пошуку, скільки з них переглянули вакансію детальніше, й скільки з них вирішили відгукнутися, або переглянути контактну інформацію в оголошенні.

Однак головним показником будь-якої вакансії є її видимість в очах кандидатів, тому на сторінці статистики вакансії ви також зможете проаналізувати на якому місці в результатах пошуку знаходиться ваше оголошення по різних доцільних запитах.
Наприклад, тут ви можете з’ясувати, що ваша вакансія п’ята по запиту «Менеджер по продажам» в Києві, але перша в «Менеджер по роботі з клієнтами».


📈 📈 📈

Як міняються показники вакансії від ваших дій

На сторінці статистики вакансії ми також показуємо декілька графіків, які показують, як вакансія накопичувала свої результати — історично за весь час існування оголошення, або з моменту останньої публікації.

Але ці графіки непрості — на них ми підсвічуємо цікаві моменти, які відбулися з вакансією — переопублікація, редагування оголошення, підсилення «Гарячою», тощо.
Таким чином ви зможете проаналізувати, як ваші дії вплинули на широту доступного вибору кандидатів.


🕵️ 🕵️ 🕵️

Аналізуйте оголошення успішних конкурентів

Вакансію завжди можна покращити, й важливо розуміти, як це зробити.
Ми підкажемо аналогічні вакансії від ваших конкурентів, які отримують багато відгуків.
Таким чином ви зможете проаналізувати можливі причини, покращити власне оголошення й отримати більше відгуків.


🕹️ 🕹️ 🕹️

Не упускайте додаткових кандидатів,
поліпшуючі видимість власних оголошень

Найбільш простий спосіб покращити результативність вакансії — підвищити її видимість для кандидатів.
Ми аналізуємо кожну вакансію й готуємо декілька порад, прислухавшись до яких ви точно отримаєте більше кандидатів. Поради пов’язані як із вмістом вакансії (наприклад використання конкурентної зарплати), так й з використанням більш ефективного сервісу (наприклад, зміною рівня публікації), враховуючи в якому конкурентному середовищі знаходиться ваше оголошення.


💨 💨 💨

І всі ці можливості працюють дуже швидко

За рахунок новітніх технологій, які ми використовуємо в robota.ua, ви можете працювати в нашому оновленому продукті дуже швидко — переходи між сторінками відбуваються миттєво (як в додатках), й інформація завантажується настільки швидко, що це майже непомітно для ока.


Ми не втомлюємося турбуватися про вас й міркувати над тим, як можна допомогти кожному рекрутеру України.
Щоб ви отримували більше задоволення від повсякденної роботи, й відчували від неї менше стресу.

Переконані, що 10 нових суперсил для управління вашими вакансіями на robota.ua допоможуть вам в цьому 🙂
Стараємося, аби всі майбутні покращення продукту Роботи проходили для вас якомога комфортніше та допомагали вивести рекрутинг вашої компанії на нові висоти.

Залишайтеся з нами, слідкуйте за оновленнями — попереду на нас чекає чудове спільне майбутнє 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close