Ще швидше знаходьте цікавих кандидатів за допомогою 12 нових можливостей обробки відгуків

Ми дуже хочемо створити для кожного роботодавця України всі умови для ефективної та кайфової щоденної роботи. Ми докладаємо всі зусилля, щоб за допомогою продукту robota.ua у вас постійно з’являлися нові суперсили, що допомагають знаходити потрібних людей швидше за інших рекрутерів.

Ми усвідомлюємо, що частіше за все кандидати самі відповідають на ваші вакансії, й левову частину вашої роботи щодня складає обробка вхідних відгуків на опубліковані вакансії.
Тому ми вирішили допомогти вам й останніми місяцями готували та з вашою допомогою тестували декілька оновлень, що наділять вас унікальними можливостями.

Сьогодні ми раді розповісти та показати вам 12 нових суперсил, які допоможуть кожному українськом рекрутеру економити купу часу щодня за допомогою robota.ua.


🚀 🚀 🚀

Блискавична швидкість

Нова сторінка відгуків допомагає вам працювати з відгуками швидко як ніколи. Сторінка відкривається майже миттєво. В цьому нам допомагають новітні технології, які ми використовуємо при оновленні продукту robota.ua.


📝 📝 📝

Зручніше аналізувати резюме

Ми збільшили шрифти й перекомпонували елементи таким чином, щоб важлива інформація про кожного кандидата завжди була під рукою.

Також постаралися вивести найважливішу інформацію з резюме кандидата прямо в перелік відгуків, щоб можна було швидко знайти потрібного.


🗒️ 🗒️ 🗒️

Відгуки без зайвих кліків

Відтепер не потрібно відкривати купу вкладинок з відгуками в браузері — так легко загубити й пропустити когось крутого.

Показуємо інформацію про кандидата на тій же ж сторінці — при кліку на картку відгуку праворуч виїжджає спеціальний віджет з усією інформацією, в якому ви зможете швидко проаналізувати резюме й прийняти відповідні рішення. Відкривати окремі сторінки не обов’язково.


🔬 🔬 🔬

Спочатку нові відгуки, потім інші

Ми знаємо, що різні рекрутери працюють за різними процесами. Комусь зручніше послідовно працювати з кожним відгуком по мірі їх появи. А хтось відкладає деякі відгуки на майбутнє, щоб повернутися до них потім.

Щоб допомогти всім, ми дали можливість сортувати відгуки так, як вам зручно — бачити спочатку всі непереглянуті, або ж показати по даті їх появи, незалежно від статусу.


✍️ ✍️ ✍️

Нотатки до кандидатів під рукою

Відтепер ви бачите примітки до кандидатів, що лишили ви та ваші колеги, одразу в переліку відгуків.
Більше того — за допомогою відповідного фільтру ви можете легко залишити в переліку відгуків лише ті, що містять якісь нотатки. Це допомагає ще швидше знайти вже оброблених цікавих кандидатів.


🗂️ 🗂️ 🗂️

Розкладайте відгуки по текам

Ми розуміємо, що рекрутери розкладають кандидатів в різні стопочки в процесі аналізу. Хтось одразу сподобався, комусь потрібно зателефонувати а хтось не підійшов.
Відтепер відгуки можна розкласти в різні папочки, міняючи їм статуси.

Це можна зробити як у переліку відгуків, так і відкривши конкретний відгук за допомогою кольорової випадайки.

Також для вашої зручності кожна картка відгуку містить в собі три кнопки для швидкої зміни статусу в один клік — «подобається», «не підходить» та «подумати».

Ви також можете легко повернутися до кандидатів в потрібному статусі чи статусах за допомогою відповідних фільтрів праворуч.

Жоден кандидат не загубиться.


🔥 🔥 🔥

Цікаві кандидати згори

Коли рекрутер переглядає відгук і вважає, що кандидат не підходить до вакансії ми автоматично опускаємо такий відгук вниз переліку.

До таких кандидатів можна повернутися в будь-який момент, просто прокрутивши сторінку, однак рекрутер може зконцентрувати увагу на цікавих відгуках в першу чергу.


🖍️ 🖍️ 🖍️

Підсвітіть відгуки, що містять важливі ключові слова

У кожної вакансії є особливі вимоги, важливі для конкретної позиції. Наприклад, потрібно, щоб кандидат мав експертизу в якійсь технології типу Angular, або досвід роботи за певною методологією типу Scrum.

Відтепер рекрутер може вказати, які слова важливі для вакансії, і в переліку відгуків ми будемо підсвічувати тих кандидатів, в чиїх резюме ми ці слова знайшли. Це не пошук, а саме хайлайтер — достатньо задати ключове слово (або декілька) й кожен новий відгук ми також перевірятимемо.


🕵️ 🕵️ 🕵️

Радимо релевантних кандидатів
з найбільшої в Україні бази резюме

Часом трапляється ситуація, коли кандидати відгукуються на вакансію менш активно, ніж того хочеться. В таких випадках важливо проявити активність і знайти кандидатів в базі резюме robota.ua — там точно знайдуться потрібні люди.

Ми вирішили допомогти, й виводимо кандидатів, які підходять до вакансії, одразу під переліком відгуків — достатньо прокрутити сторінку до низу.


🧾 🧾 🧾

Запрошувати та відмовляти ще простіше

Всі знають, кандидати цінують зворотній зв’язок.
Відтепер не обов’язково телефонувати кандидату, якщо вам незручно.
При перегляді відгука ви можете в один клік запросити кандидата на співбесіду або відмовити йому, заповнивши мінімум необхідної інформації.

Більше того, ви можете створити шаблон відповіді та потім використати її задля більшої швидкості.


🔍 🔍 🔍

Знаходимо важливу інформацію в прикріплених резюме

Часом кандидати відгукуються файлами резюме, які вони створили самостійно.
Складність в тому, що всі вони різні, й часом непросто знайти потрібну інформацію.
За допомогою новітніх технолгій штучного інтелекту ми розпізнаємо цікаву інформацію в файлі резюме та винесемо її з файла, щоб вам було зручніше аналізувати фото, навички, контактну інформацію та інше.

Також ми покажемо місце, де починається досвід роботи в файлі пошукача, оскільки розуміємо, що це ледь не найважливіша інформація для кожного рекрутера.


⚡ ⚡ ⚡

Миттєво сповіщуємо про нові відгуки

Відтепер ви точно знатимете, що на вакансію надійшов новий відгук від кандидата.
Якщо ви лишите сторінку з переліком відгуків відкритою у вашому браузері, ми будемо невідкладно сповіщувати вас про появу кожного нового відгуку — ви почуєте приємний сигнал та побачите, що змінилася назва вкладинки з відповідною сторінкою відгуків.
Також в верхній частині сайту robota.ua з’явиться інформація про нову подію.

Якщо ж вам не потрібен звук сповіщення, ви легко зможете вимкнути, однак ми радимо його лишити.


Ми турбуємося про вас і дуже хочемо допомогти вам зекономити час на рутині.
Щоб кожен рекрутер в Україні отримував більше задоволення від роботи й відчував менше стресу.
Віримо, що 12 нових суперсил для обробки відгуків від robota.ua допоможуть вам у цьому 🙂

Стараємося, щоб всі майбутні покращення продукту Роботи проходили для вас якомога комфортніше та допомагали вивести рекрутинг вашої компанії на нові висоти.

Залишайтеся з нами, слідкуйте за оновленнями — попереду на нас чекає прекрасне спільне майбутнє 🙂

Ходімо до нього разом!

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close