Робота Поруч, або як знайти роботу, до якої легко діставатися

Приблизно рік тому в наших додатках з’явилась карта та список вакансій за віддаленістю від адреси пошукача.
Ми отримували від вас фідбек, дивились, наскільки вам сподобалися нові можливості, та потроху їх масштабували. В якийсь момент стало очевидно, що цього замало.

Настав час вивести пошук роботи поруч з місцем проживання на новий рівень.
А тут ще й криза, яка зупинила половину транспорту в містах, додала нам упевненості в тому, що зараз саме час цим зайнятися.

Так виникла «Робота Поруч» — декілька можливостей у нашому продукті, які покликані допомогти швидко знайти, сюрприз-сюрприз, роботу поруч з вами.


📍 📍 📍

Вакансії на мапі України

Найбільша наша новина — це оновлена і крута карта вакансій 2.0! Чим вона буде кращою за ту, що була раніше?

  • По-перше, ми спрощуємо доступ до неї. Відтепер ви можете перейти до вакансій на мапі в один дотик — достатньо обрати відповідну вкладинку згори.
  • По-друге, ви одразу зможете побачити зарплату до тих вакансій, в яких вона вказана. Це допоможе відразу помітити найбільш привабливі пропозиції.
  • По-третє, ми будемо групувати вакансії, щоб ваші очі не страждали від безкінечної кількості вакансій неподалік, що зробить карту набагато привабливішою. 
  • І по-четверте, ніякого більше горизонтального скролу! По натисканню на пін ви одразу побачите картку відповідної вакансії, а якщо за однією адресою вакансій декілька — ми виводитимемо їх зручним списком, який можна гортати зверху вниз.

💡 💡 💡

Рекомендовані Поруч

Ми в robota.ua пишаємося нашими рекомендаціями вакансій. Наш штучний інтелект та розумні алгоритми допомагають знаходити релевантні вакансії неперевершено швидко та зручно.

Перш за все, ми додали вкладинку «Поруч» на головному екрані та на екрані «Для вас». Всередині ви побачите згори перелік вакансій, що знаходяться поряд з вами.

Звісно, щоб розрахувати «Поруч», нам важливо знати, де знаходитеся ви самі, тому якщо ви не вказали адресу — можете зробити це на цьому екрані.

Що робити, якщо я не хочу вказувати свою адресу?

Чудово розуміємо, що не всі хочуть надавати додатку доступ до свого місцезнаходження, чи точно вказувати в ньому свою домашню адресу.

Ми поважаємо вашу приватність, тому замість своєї адреси ви можете вказати в полі для неї свій район, найближчу станцію метро, або просто свою чи сусідню вулицю.

Будь-яка вказана вами точка стане точкою відліку для всіх списків вакансій, що сортуються за віддаленістю. 

Лайфхак: у такий саме спосіб можна переглядати вакансії біля будь-якої цікавої вам точки. Хочете працювати в центрі міста? Просто оберіть Майдан Незалежності в якості «домашньої» адреси.


🏡 🏡 🏡

Вкладинка «Поруч» у пошуку вакансій

Ми подумали й про тих користувачів, які надають перевагу самостійному пошуку вакансій. Відтепер на екрані пошуку ви зможете перемкнутись на вкладинку «Поруч» та переглядати вакансії за своїм запитом у порядку віддалення від адреси, яку ви надали. 


🎌 🎌 🎌

Нові фільтри для точного пошуку

Звісно ж, шукати навколо однієї адреси не завжди зручно. Можливо, хтось готовий проїхати кілька станцій метро, але лише по своїй гілці? Цю потребу пошукачів ми також не залишили без уваги. 

В новому екрані фільтрів ми додали можливість шукати вакансії за районами міста та за станціями або гілками метро у великих містах. Можна обрати одразу декілька районів чи станцій та отримати список усіх пропозицій, які знаходяться в обраних локаціях.


🎉 🎉 🎉

Забудьте про довжелезну дорогу до роботи з Роботою Поруч!

Якщо за час карантину ви встигли зрозуміти, що проводити час вдома з близькими набагато приємніше та продуктивніше, ніж витрачати години на дорогу до роботи, — перегляньте, які вакансії пропонують прямо поруч із вами!

Ви також можете використовувати Роботу Поруч для пошуку вакансій у місці, де давно мріяли працювати.

Для цього вам слід лише оновити або завантажити чи онновити до останньої версії наш додаток на свій телефон, ввести свою адресу чи район та перейти на вкладинку «Поруч» або «Карта».  

Сподіваємося, вам сподобається це оновлення! 

Розповсюджуйте цю статтю у соцмережах та пишіть у коментарях все, що думаєте з приводу нових можливостей 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close