Знаходьте потрібних кандидатів ще швидше за допомогою 12 нових цінних можливостей, які дає вам нова база резюме

Наша місія — створити для вас кайфовий процес рекрутингу, й ми докладаємо неабияких зусиль, щоб допомогти вам у цьому нашим продуктом.

Ми знаємо, що вагому частину свого робочого дня рекрутери проводять у проактивних пошуках цікавих кандидатів у нашій базі резюме.

Протягом останніх місяців з вашою допомогою ми масштабно та ретельно дослідили процес пошуку талантів, виділили ключові болі та негаразди, з якими стикаються рекрутери, й вирішили ці болі для вас за допомогою продукту robota.ua.

В кінцевому рахунку, ми потурбувалися про те, щоб зекономити час та зусилля кожного українського рекрутера. Ось як нові доступні можливості вам у цьому допоможуть.


✨ ✨ ✨

В декілька разів швидше

За допомогою новітніх технологій ми зробити так, щоб між сторінками можна було переходити майже миттєво. 

Ми автоматично підвантажуємо нову порцію резюме під час роботи з базою, щоб ви могли сфокусуватися на кандидатах, а не інтерфейсі.


✨✨✨

Розподіл кандидатів за віком та зарплатою

Поруч з фільтрами за віком та зарплатнею ми вивели графік, який допоможе краще зрозуміти, скільки кандидатів ви отримаєте в результаті застосування цих фільтрів.
Щоб ви випадково не звузили собі вибір 🙂


🚀 🚀 🚀

Легше аналізувати інформацію про кандидата

Ми збільшили розмір усієї ключової інформації на сторінці резюме й реорганізували його вміст таким чином, щоб ви швидко знаходили ключову інформацію про досвід роботи кандидата. Також це допомагає швидше обирати цікавих кандидатів у переліку.


🤓 🤓 🤓

Хитрі підказки при пошуку

Відтепер ми сортуємо посади таким чином, щоб згори були такі, на які ми знайшли більше кандидатів. Також ми розширили перелік з можливими посадами. Це допоможе ще швидше та точніше знаходити кандидатів, які добре підходять до вашої вакансії.


🕵️ 🕵️ 🕵️

Нові кандидати по ваших запитах

Відтепер ви зможете швидко дізнатися, скільки нових кандидатів додалося по вашому запиту з того моменту, як ви востаннє користувалися базою резюме.

Клікнувши на поле пошуку, ви побачите свої попередні пошукові запити й кількість нових кандидатів для кожного з них.

Це допоможе вам швидко оцінити, скількох кандидатів ви ще не бачили. Один клік — і ви вже переглядаєте нових підходящих кандидатів.


👌 👌 👌

Будь-які комбінації фільтрів при пошуку

Відтепер ви зможете обрати одразу декілька цікавих вам рубрик для пошуку або декілька мов, якими кандидат володіє. Раніше потрібно було шукати резюме спочатку по одному фільтру, потім по іншому, що займало чималу часу та сил.

Тепер ви маєте змогу миттєво застосувати одночасно декілька значень одного фільтру — ми швидко знайдемо цікавих кандидатів.


🎰 🎰 🎰

Кандидати онлайн

Для того щоб зрозуміти, наскільки активно кандидат шукає роботу, ви звертали увагу на дату додавання та оновлення резюме.

Додатково ми дали можливість побачити, чи онлайн пошукач на даний момент, і коли він востаннє заходив на robota.ua. 

Тепер ви швидше за інших знайдете цікавих та рідкісних кандидатів, які оновлювали резюме досить давно, але вони зараз на сайті — «онлайн». 

Це означає, що вони знову шукають роботу і потрібно діяти! 

Ми додали можливість відсортувати кандидатів за датою останньої активності. Також ми показуємо цю інформацію біля кожного резюме. Найактивніші — зараз онлайн і шукають роботу на robota.ua.


🧑‍💻 🧑‍💻 🧑‍💻

Хто й коли переглядав кандидатів

Щоб рекрутери з однієї компанії не контактували декілька разів з одним і тим самим кандидатом, ми вивели інформацію про те, хто й коли переглядав конкретного кандидата. Ця інформація доступна як у переліку резюме, так і на сторінці конкретного кандидата, що зекономить час та допоможе не переглядати кандидатів повторно.


🔍 🔍 🔍

Сховати нецікавого кандидата

Якщо ви вже декілька разів наштовхувалися на кандидата, який точно не підходить — ви можете сховати його, й ми більше не покажемо це резюме під час пошуку на robota.ua.

Це допоможе вам сфокусуватися виключно на цікавих кандидатах. Однак, у разі потреби, за допомогою спеціального фільтру завжди є можливість переглянути кандидатів, яких ви раніше сховали.


😎 😎 😎

Поскаржитися на кандидата

Ми розуміємо, що в процесі взаємодії з кандидатами можуть виникнути ситуації, на які нам варто звернути увагу.

Ви можете надіслати нам запит щодо конкретного резюме, а ми постараємося зробити все, щоб усунути проблему.


👮 👮 👮

Готовність до переїзду без відкриття контактів

Що тут скажеш — відтепер не потрібно відкривати контакти, щоб дізнатися, чи готовий кандидат до переїзду в ті чи інші міста.
Ця інформація вже доступна в персональних даних користувача, й вам не тре витрачати дорогоцінні контакти.


👍 👍 👍

Важлива інформація про кандидата завжди поруч

Ми усвідомлюємо, що контактні й персональні дані про кандидата є вторинною інформацією, до якої рекрутери звертаються лише після того, як їм сподобався досвід кандидата в резюме і він підходить за вимогами вакансії. Однак при цьому контактна інформація має бути завжди під рукою.

Ми вивели найважливішу інформацію про досвід роботи та освіту одразу згори, щоб можна було виконати швидкий первинний скрінінг не прокручуючи сторінку.

З іншого боку, закріпили персональну та контактну інформацію кандидата праворуч, яка в процесі прокрутки залишається видимою. Відтепер ви зможете відкрити та переглянути контакти, на якій би інформації про кандидата ви не зупинилися.


Ми турбуємося про те, щоб майбутні покращення продукту Роботи проходили для вас якомога комфортніше та допомагали вивести рекрутинг вашої компанії на нечувані висоти.

Залишайтеся з нами, слідкуйте за оновленнями — попереду на нас чекає прекрасне спільне майбутнє 🙂

Ходімо до нього разом!

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close