Дізнайтеся більше про ринок праці України з Прозорою Роботою

Хороші рекрутери хочуть знати, що відбувається навкруги. 

За 20 років ми в robota.ua зібрали титанічний обсяг даних про ринок праці в Україні, й хочемо поділитися нашою експертизою та інструментами зі всіма бажаючими.
Вони допомагають дослідити деталі відносин між усіма українськими роботодавцями та кандидатами. 

Спілкуючись з рекрутерами з різних компаній, ми часто чули, що їм не вистачає розуміння ситуації з попитом та пропозицією на ринку праці:

  • Що відбувається з зарплатами в конкретному регіоні чи професії?
  • Скільки вакансій та кандидатів на ринку взагалі?
  • Якими нематеріальними перевагами заохочують кандидатів інші компанії?
  • Які професії та галузі зараз у тренді?
  • Як це все міняється з часом?
  • … та багато чого іншого. 

Ми хочемо допомогти вам розібратися, тому ділимося своєю експертизою та інструментами.

Ми запустили Прозору Роботу

Прозора Робота — це декілька аналітичних інструментів, які допомагають краще розуміти, чим живуть роботодавці та кандидати України.

Аналітичний портал Прозора Робота

Відтепер вам не потрібно витрачати купу часу та зусиль для того, щоб знайти потрібну інформацію про зарплати, кандидатів, вакансії тощо. Вся необхідна інформація знаходиться в одному місці.

Під час створення Прозорої Роботи ми враховували потреби як роботодавців, так і кандидатів.

💰 💰 💰

Яку зарплату пропонують компанії?
Скільки просять кандидати?

Відтепер легко дізнатися середню зарплату, яку пропонують роботодавці і просять кандидати. Зручно порівнювати ці суми та слідкувати, як змінювалась середня зарплата протягом обраного періоду. Також можна легко відслідковувати тренди по зростанню й падінню рівня оплати праці для обраної професії, регіону чи цілої галузі.
Відтепер рекрутери завжди знають, на яку зарплату з більшою вірогідністю відгукнуться кандидати.
А пошукачі тим часом можуть оцінити перспективи подальшого росту зарплати й зрозуміти, в якому напрямку розвиватися далі.

Наприклад: Прозора Робота підказує, що серед менеджерів з продажів у Києві в 2020 році прийнято пропонувати зарплату в 20 тисяч гривень, але кандидати просять лише близько 15 тисяч.

💸 💸 💸

Яку зарплату пропонувати або просити?

Відтепер легко дізнатися середню зарплату, яку пропонують роботодавці і просять кандидати. Зручно порівнювати ці суми та слідкувати, як змінювалась середня зарплата протягом обраного періоду. Також, можна легко відслідковувати тренди по зростанню і спаданню рівня оплати праці для обраної професії, регіону, чи цілої галузі.

Відтепер рекрутери завжди знають, на яку зарплату з більшою вірогідністю відгукнуться кандидати. А пошукачі, в свою чергу, можуть оцінити перспективи подальшого росту зарплати й зрозуміти, в якому напрямку розвиватися далі.

Наприклад: торгові представники в Харкові на початку 2019 року прохали в середньому 12 тисяч гривень, а наприкінці вже 15 тисяч, зрівнявши таким чином свої очікування з пропозицією роботодавців на ринку.

💹 💹 💹

Коли конкуренція на ринку менша, а коли гостріша

За допомогою Прозорої Роботи ви легко дізнаєтеся, коли роботодавці активніше публікують вакансії та коли на ринку з’являється більше кандидатів. За цим графіком зручно відстежувати сезонність попиту і пропозиції робочої сили.

Для роботодавців буде корисно розуміти, в який період загострюється конкуренція за пошукача, а отже процес рекрутингу стає складнішим. Або навпаки — з’являється більший вибір кандидатів і більше шансів швидко знайти потрібну людину.

Так само і кандидати можуть визначити, коли саме попит на спеціалістів їхнього профілю зростає, а отже з’являється сприятлива можливість для зміни роботи.

Наприклад: легко побачити, що конкуренція за роботу серед кандидатів в галузі львівської нерухомості загострюється восени та взимку, а от влітку на навесні навпаки — більш активні роботодавці.

🎁 🎁 🎁

Що пропонувати окрім зарплати

Компанії заохочують своїх працівників різними приємними бонусами та особливостями організації робочого процесу: надають медичне страхування, компенсацію навчання, проживання, дозволяють працювати віддалено чи тримати домашніх тварин в офісі 🙂 
Тепер ви можете дізнатись, що саме пропонують компанії, — це може надихнути й вашу компанію також. Таким чином легше знаходити найкращих кандидатів на ринку.

Наприклад: щоб вигідно виділитися, київські IT компанії пропонують офіс біля метро, корпоративи, курси англійської, медичне страхування та багато іншого.

🎌 🎌 🎌

Де зараз хочуть працювати й де не вистачає людей

Демонструємо, в яких сферах публікується найбільше вакансій, які рубрики найпопулярніші в резюме кандидатів, як змінювалися ці показники протягом останнього року. 

Роботодавцям це допоможе зрозуміти, як зміниться конкуренція за хороші кадри в перспективі. А кандидатам, які готові спробувати себе в новій сфері, ці дані можуть допомогти у виборі перспективного напрямку роботи.

Наприклад: можна звернути увагу, що частка IT-вакансій по всій Україні постійно збільшується, на відміну від промислових професій чи банків.

❤️ ❤️ ❤️

На які професії зараз найбільший попит чи пропозиція?

На яких спеціалістів зараз найбільший попит? Яких саме кандидатів зараз найбільше на ринку? Відповіді — у нашому ТОПі професій.

Пошукачі зможуть оцінити, чи варто йти у професію, в якій конкуренція дуже висока, а пропозицій від роботодавців не так багато.

Наприклад: у Дніпрі помітний дисбаланс — найбільший попит на робітничі спеціальності, а от пошукачів найбільше саме серед продавців та операторів call-центрів.

💵 💵 💵

Хто більше заробляє?

Відтепер ви зможете легко дізнатися, кому найбільше платять, та які кандидати просять найвищу зарплату на ринку.
Така інформація точно знадобиться тим, хто обирає для себе нову професію 🙂

Наприклад: цікаво, що в Києві найбільші зарплати пропонують не лише спеціалістам зі сфери IT (що очікувано), але й керівникам консалтингових проектів та пілотам.

✅ ✅ ✅

Отримуйте більше інсайтів завдяки гнучким фільтрам

Ми зібрали для вас чимало даних і зробили все, щоб робота з ними була максимально зручною, швидкою та приємною. Використовуйте динамічні фільтри, щоб миттєво дізнатись, наприклад, яку зарплату пропонували торговим представникам у Вінниці протягом 4-го кварталу 2019 року, або ж скільки нових кандидатів на позицію “Менеджер з продажу” з’явилось у Києві під час карантину.


Галузеві звіти для роботодавців

Ми знаємо, що зараз роботодавці мають великий запит на глибинну аналітику ринку праці у своїх галузях. Щоб допомогти їм, ми запустили ресурс, де зібрали результати масштабних галузевих опитувань, нашу внутрішню аналітику та коментарі експертів галузі з великих компаній.

Наразі ми підготували дослідження для:

Отже, якщо вам цікаво, чи відчувають зараз компанії кризу, чи звільняють працівників, чи зберегли “докарантинні” зарплати та соцпакети, а також багато іншого — ласкаво просимо!Телеграм-канал Прозора Робота

Ми турбуємося про те, щоб ви першими отримували актуальну інформацію щодо ситуації на ринку праці. Саме тому створили Telegram-канал «Прозора Робота», в якому щодня публікуємо корисну аналітику для вас у простому і доступному форматі. 


Тримайте руку на пульсі разом з Прозорою Роботою!

За 20 років слідкування за ринком праці в Україні ми назбирали титанічні обсяги даних, і хочемо озброїти вас знаннями та можливістю їх з користю застосувати.

Вся інформація оновлюється в реальному часі, дані завжди актуальні й будуть такими в майбутньому.

Відтепер ви легко можете самостійно відповідати на більшість питань за допомогою Прозорої Роботи. Ми приклали чималих зусиль, щоб ви могли в декілька кліків дізнатися цінні інсайти та прийняти правильні рішення.

Заходьте на Прозору Роботу, підпишіться на телеграм-канал, читайте та діліться нашими першими в Україні масштабними галузевими звітами


Ми дуже старалися, сподіваємося, вам сподобається 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close