Як знайти крутих кандидатів за допомогою нових можливостей Business, Optimum та Professional

Чому ми оновили типи публікацій?

Роботодавці докладають все більше зусиль та часу для того, щоб привернути увагу правильних кандидатів до своїх вакансій та виділитись серед конкурентів.

Спілкуючись з рекрутерами різних компаній, ми часто чули про бажання мати більше можливостей розповісти потенційним кандидатам про свою компанію та вакансію.

Тому ми хочемо допомогти вийти за межі звичайних текстових оголошень, і привернути більше уваги від цікавих кандидатів. 

Що ми зробили?

Ми оновили усі типи публікацій, завдяки чому ви відтепер маєте ще більше можливостей, щоб представити свою компанію якнайкраще і привернути увагу потенційних кандидатів до своїх вакансій. 

Тепер кандидати на більш ранньому етапі мають можливість отримати більше інформації про вас, як про роботодавця. А ви можете не лише розповісти про себе та свою вакансію, а й показати, як виглядає ваша компанія зсередини. Це значно полегшить процес рекрутингу.

Як оновлені типи публікацій допоможуть вам із кандидатами?

Оновили індивідуальний дизайн вакансії

Наші спеціалісти створять кльову візуалізацію сторінки вашої вакансії. Це приверне увагу кандидатів до вашої компанії й виділить вас серед конкурентів. З чого складається індивідуальний дизайн вакансії:

 1. Брендування за допомогою зображення або відео згори вакансії;
 2. Зображення внизу вакансії;
 3. Брендований фон під вакансією
 4. Брендований банер в переліку вакансій.

Як було раніше

Як виглядає тепер

😍😍😍

Брендований банер в переліку вакансий

Завдяки брендованому банеру з вашим фірмовим стилем та логотипом, ви отримуєте можливість виділитися серед інших компаній та привернути увагу кандидата безпосередньо в переліку вакансій.

👌👌👌

Переваги роботи в компанії в переліку вакансій

Ви отримуєте можливість розказати про переваги роботи у вашій компанії ще до того, як кандидат перейшов ознайомлюватися з вакансією. Ваша вакансія буде виділятися серед інших. Пошукач побачить переваги, отже, з більшою ймовірністю відкриє її та відгукнеться.

Як додати переваги в вакансію

 1. Перейдіть на сторінку створення вакансії або відкрийте раніше опубліковану вакансію.
 2. Під полем з описом вакансії є розділ “Бейджи”.
 3. Почніть вводити текст, щоб обрати переваги з запропонованого списку. Якщо ви не знайшли нічого релевантного вашій компанії або вакансії, ви з легкістю можете додати свою перевагу.  
 4. Після того як ви ввели назву переваги, або обрали її з запропонованого списку, натисніть Enter.

😎😎😎

Логотип в Optimum вакансіях в переліку вакансій

Відтепер в Optimum вакансіях логотип вашої компанії буде відображатися в картці вакансії на всіх платформах. Це виділить вакансію серед інших.

Міні-профіль компанії на сторінці з вакансіями

Завдяки міні-профілю компанії на сторінці з вакансією, у вас з’явилась можливість розповісти про компанію та її переваги, і завантажити фотографії. Це приверне увагу кандидатів до вашої компанії і виділить вас серед конкурентів.

Як додати міні-профіль

 1. Перейдіть на сторінку “Налаштування профілю”.
 2. В розділі “Профіль компанії” необхідно обрати “Відображати міні-профіль на вакансії”. 
 3. Додайте інформацію про вашу компанію (короткий опис, кількість років на ринку, а також кількість співробітників). 
 4. Оберіть до 5 ключових переваг роботи в вашій компанії. 
 5. Ви також можете додати фото, які ілюструють життя вашої компанії: фото команди, офісу, корпоративних заходів і різних активностей.
 6. Після внесення усіх необхідних змін, натисніть “Зберегти зміни”.

🙂🙂🙂

Фото та відео в вакансіях

Тепер використовуючи Optimum або Professional вакансії, ви можете розповісти про компанію та вакансію не тільки текстовим оголошенням, а ще й за допомогою фото та відео. Так пошукач зробить упевнений вибір на користь вашої компанії.

Як завантажити в вакансію фото або відео

 1. Перейдіть на сторінку створення вакансії або відкрийте раніше опубліковану вакансію.
 2. Під блоком “Бейджи” знаходиться розділ для завантаження фотографій та відео. 
 3. Натисність “Додати фото” та виберіть фотографію або картинку з вашого комп’ютера. 
 4. Після чого ви зможете відредагувати фото, збільшивши або зменшивши його. Натисніть “Зберегти” і фото буде додано в вашу вакансію.
 5. Ви також можете додати відео з youtube. Натисніть “Додати відео” та вставте посилання на відео яке вже знаходиться на youtube. Натисніть “Підтвердити” і відео буде додано в вакансію.

⭐️⭐️⭐️

Ми знаємо, що, використовуючи всі нові можливості, які надають вам оновлені Business, Optimum та Professional-публікації, ви знайдете бажаних кандидатів ще швидше!

В свою чергу, ми бачимо, що вакансії, які містять медіа, отримують більше відгуків в середньому, ніж сусідні аналогічні вакансії, які не використовують медіа.

Користуйтеся на здоров’я не зволікаючи — всі ці прекрасні нові можливості абсолютно безкоштовні й вже входять в придбані вами публікації 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close