Як отримати ще більше кандидатів, яким пасують вакансії

Ми в robota.ua постійно працюємо над тим, щоб кожен рекрутер України мав якомога ширший вибір релевантних кандидатів і закривав вакансії швидко та приємно.

Ми знаємо, що в деяких випадках, зі складними вакансіями хотілося б мати більший вибір кандидатів, а це непросто. Ми вирішили поліпишити щоденну рекрутерську рутину за допомогою потужності нашого штучного інтелекту.

Що ми зробили

Тепер ми показуємо ще більше кандидатів, які потенційно можуть підійти до кожної конкретної вакансії:

Перший список — це пошукачі, які активно шукають роботу, регулярно відгукуються на схожі вакансії, але поки що не бачили вашу. Ви можете обрати серед них тих, хто відповідає вашим вимогам і запропонувати вакансію у чаті, або ж звя’затись іншим зручним для вас шляхом.

Однак найцікавіше — відтепер можна переглянути всіх кандидатів, що переглядали вашу вакансію, однак з якоїсь причини не відгукнулись на неї.
Ви можете проактивно зв’язатися з ними, щоб більш детально розповісти про вакансію та про переваги роботи саме у вашій компанії.

В обох переліках ми спочатку показуємо активних кандидатів, спочатку йдуть ті, що прямо зараз знаходяться на сайті robota.ua.

Сподіваємось, це допоможе вам отримати більш широкий вибір кандидатів та витрачати ще менше часу на роботу з базою резюме, та як результат, швидше знаходити потрібних людей для своєї команди.

Будемо раді бачити ваші коментарі та відгуки щодо цих нових можливостей 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close