Ми запустили перший в Україні мобільний додаток для роботодавців

Ми в robota.ua хочемо, щоб всі роботодавці України максимально швидко знаходили потрібних людей й отримували задоволення від легкого закриття вакансій.

Ми віримо, що для цього важливо мати широкий вибір класних кандидатів в будь-який зручний час, в зручному місці.

Усвідомлюємо, що рекрутери зазвичай мають насичені робочі дні, під час яких непросто викроїти достатній час для того, щоб сісти за робочий комп’ютер й ретельно попрацювати з вакансіями.

Вирішили, що важливо зробити так, щоб кандидати завжди були під рукою, щоб їх можна було проаналізувати коли видасться вільна хвилька, наприклад, в перервах між співбесідами.

Тому ми створили мобільні додатки для вашої зручної роботи з вакансіями та кандидатами. 

Щоб завантажити додаток на ваш телефон, достатньо клікнути по кнопкам нижче зі свого смартфону, або знайти їх в Google Play Market та Apple App Store, вбивши в пошук “HR robota.ua

☀️ ☀️ ☀️

Знаходьте цікавих кандидатів

Не секрет, що ми в robota.ua маємо вражаючу базу цікавих кандидатів.
В мобільних додатках ви зможете швидко знаходити потрібних людей за допомогою гнучких фільтрів.
В результатах ми першою справою підкажемо активних кандидатів, які прямо зараз онлайн на нашій платформі. Вони зацікавлені в новій роботі й готові до спілкування — достатньо просто відкрити їх контакти й почати розмову.

🔥 🔥 🔥

Публікуйте ефективні вакансії

Інколи на ходу потрібно накидати вимоги до вакансії, й зберегти на майбутнє. В цьому вам допоможуть чернетки вакансій, які ви легко зможете створити з мобільного додатку.
До чернеток завжди можна повернутися пізніше, щоб дозаповнити й опублікувати вакансію.

У разі потреби, можна створити вакансію одразу в чистову, й водночас опублікувати її. Ми постаралися зробити процес створення вакансії з мобільного телефону максимально зручним — ми автоматично підберемо рубрики в залежності від назви позиції (можна скорегувати у разі потреби). Можна скопіювати та вставити опис вакансії, або ввести всю інформацію вручну.

Також, якщо ви дозволите, ваш мобільний телефон може автоматично визначити вашу локацію, й підставити як адресу офісу до вакансії (можна змінити).

🎉 🎉 🎉

Аналізуйте вакансії, й покращуйте їх

Ми усвідомлюємо як важливо бути в курсі, як просуваються вакансії, й які результати вже отримані.

  • Потрібно контролювати щоб потрібні вакансії лишалися опублікованими, й деактивувати неактуальні.
  • Коли рекрутер працює у великій компанії, хочеться знати, коли вакансії пройшли перевірку керівником, й були опубліковані.
  • Обов’язково запевнитися, що до важливих вакансій застосовані найкращі послуги.

Ми постаралися зробити процес аналізу вакансій максимально ефективним — всю важливу інформацію можна побачити на одному екрані, й швидко прийняти правильні рішення.

🎁 🎁 🎁

Обробляйте вхідні відгуки до вакансій

Завжди приємно знати, що вашою вакансією цікавляться хороші кандидати, або навіть конкурують за неї.
Важливо обрати найкращих кандидатів й легко запросити їх на співбесіди.
В мобілньому додатку ви зможете швидко провести первинний скрінінг кандидатів, відібрати найцікавіших й зконтактувати їх.

Ми розділяємо переглянуті та нові відгуки для вашої зручності.
Одразу покажемо вам свіжі непереглянуті, але завжди є можливість повернутися до кандидатів, яких вже дивилися раніше.

💬 💬 💬

Будьте на зв’язку з кандидатами

Ми вбудували в мобільні додатки також наш чат, який дозволяє вам зв’язуватися з цікавими кандидатами в будь-який зручний для вас час.

Якщо в якомусь випадку вам зручніше зателефонувати, з мобільного додатку це робити ще простіше — достатньо відкрити контакти, й викликати одним натисканням, не вводячі номери вручну.

Також залишається можливість бути на зв’язку з кандидатом за допомогою e-mail, який можна написати з додатку.

🎈 🎈 🎈

Резюме

Ми постаралися зробити все, щоб наші нові мобільні додатки для роботодавців економили час та зусилля в повсякденній роботі кожного рекрутера України.

Ми постаралися створити класний інструмент для проактивних рекрутерів, які хочуть бути в курсі подій ще до того моменту, як їх заскорузлі колеги увімкнуть свої комплюктери.

Важливо розуміти, що це лише перша версія.
Надалі активно збиратимемо ваші думки, й покращуватимемо додатки, створюючі зовсім новий захоплюючий досвід роботи з вакансіями та кандидатами.

Дякую вам за ваш час та увагу.
Сподіваюся, вам сподобався наш подарунок до дня HR-у!
Будемо раді, якщо розкажете колегам новину про мобільний додаток 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close