Ми запустили перший в Україні чат між роботодавцями та кандидатами

Ми в robota.ua хочемо, щоб кандидати знаходили класну роботу, а роботодавці знаходили крутого нового члена команди. Для нас важливо, щоб при цьому обидва витратили мінімум своєї енергії та уваги, й отримали в процесі більше задоволення.

Ми дуже постаралися зробити для вас пошук нових можливостей ще зручнішим!

Не секрет, що вагому кількість часу займає спілкування в процесі розшуку «того самого», яке раніше могло відбуватися дещо хаотично та часто незручним каналом — за мобільним телефоном. Щоб телефонна розмова відбулася, потрібно щоб було зручно обом співбесідникам, а в сучасному світі таке трапляється нечасто. Ба більше, все частіше люди бажають спілкуватися саме в мессенджерах, оскільки ті не потребують миттєвої реакції та дозволяють поміркувати під час спілкування.

Ми завжди хочемо спрощувати спілкування для всіх наших користувачів, тому вирішили запустити зручний чат між роботодавцями та кандидатами, щоб ви могли швидко поспілкуватися в зручний для себе час.

🎉 🎉 🎉

Як це працює для роботодавців та кандидатів

Коли кандидат відгукується на вакансію, роботодавець може відповісти на відгук прямо в чаті. Як і раніше, це не потребує від роботодавця відкривати контакти кандидатів.

Часто роботодавець сам знаходить класних кандидатів в нашій базі резюме, й відтепер може написати їм прямо в чат — запропонувавши вакансію, або уточнивші деталі про резюме. Якщо контакти вже відкриті, то можна одразу почати спілкування без обмежень, в іншому випадку знадобиться відкрити контакти (лише раз).

Якщо рекрутер працює разом з колегами в одному аккаунті (блокноті) компанії, то важливо розуміти, що переписка з кандидатами буде приватною.

У разі, якщо в конкретної вакансії зміниться відповідальний рекрутер, той зможе отримати переглядати та продовжити попередню переписку з кандидатами на цю вакансію.

Ми будемо сповіщувати вас про появу нових повідомлень, однак беріть до уваги, що частіше пишуть та відповідають тим, хто в той самий момент знаходиться на сайті robota.ua

🏆 🏆 🏆

Деякі нюанси

Щоб ви були впевнені, що всі бажаючі зможуть вам відповісти, ми впровадили чат одразу для всіх роботодавців та пошукачів, на всі платформи — в наші додатки під iOS та Android, на десктопні та мобільні сайти. Однак поки що стартувати чат можуть тільки роботодавці.

Ми покажемо чат кандидату тільки після того, як рекрутер відправить перше повідомлення, або запропонує свою вакансію.

Коли рекрутер пропонує свою вакансію кандидату в базі, ми відправимо йому її на пошту та в чат одночасно. Далі кандидат визначиться, як йому зручніше відповісти на пропозицію (вангуємо, що це буде чат).

Якщо користувач онлайн, то сповіщення про нове повідомлення в чаті покажемо прямо на сайті, або в додатку. В свою чергу, коли користувач не онлайн, ми надішлемо листа та push-сповіщення з інформацією про те, скільки нових повідомлень в скількох діалогах було отримано.

🔥 🔥 🔥

Резюме

Ми дуже постаралися зробити для вас пошук нових можливостей ще зручнішим, тому першими в Україні впровадили такий новий зручний спосіб спілкування під час пошуку роботи та кандидатів.

Однак це лише початок. Далі ми плануємо зробити чат robota.ua ще більш зручним та корисним як для пошукачів, так й для роботодавців.

У разі, якщо у вас залишилися питання чи пропозиції стосовно його роботи, будемо раді обговорити їх під цим постом.

Дякую вам за увагу, й сподіваюся, вам подобається як ми стараємося для вас.
Буду радий, якщо поділитися цією статтею з друзями та колегами 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close