Як бути в курсі всіх нових важливих вакансій

На нашому сайті завжди багато цікавих вакансій, й щодня їх стає все більше. Ми постійно аналізуємо як зробити так, щоб дійсно цікаві та важливі вакансії надходили до вас максимально швидко. Оскільки вважаємо, що дуже важливо дізнаватися про нові вакансії так, щоб для цього не потрібно було витрачати багато часу та зусиль.

Що ми зробили?

Ми спростили процес підписки на нові вакансії, які ви хочете отримувати електронною поштою.

Пошук нової роботи не завжди простий та швидкий процес. Відтепер шукаючи вакансії в мобільній версії сайту ви лише за один клік зможете підписатися на розсилку вакансій. Таким чином ви завжди будете в курсі усіх нових вакансій за вашими інтересами.

Як це працює?

  1. Перейдіть в пошук вакансій та введіть професію або назву посади на якій ви бажаєте працювати.
  2. Оберіть місто в якому бажаєте шукати роботу.
  3. В самому початку переліку вакансій натисніть “Підписатися на цей пошук”. Якщо раніше ви не відправляли своє резюме на вакансію, необхідно буде ввести свою електрону пошту.
  4. Магія відбулася. Щодня ви будете отримувати на свою пошту повідомлення про нові вакансії.

Що далі?

Ми надалі будемо працювати над тим, щоб допомогти вам отримувати більше релевантних вакансій та швидше знаходити роботу.

Будемо раді, якщо поділитеся новиною з друзями.

Також ми будемо вдячні за ваші відгуки та побажання щодо роботи цього функціоналу. Адже саме завдяки вам ми постійно стараємося стати краще 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close