Як знайти роботу, до якої зручно діставатися

Ніхто з наших пошукачів не хоче діставатись на роботу через усі затори міста та витрачати на дорогу безліч цінного часу. Проводячи інтерв’ю та опитування серед наших користувачів, ми дізнались, що для багатьох розташування потенційного місця роботи стає одним із ключових чинників, коли вони вирішують, чи надсилати резюме на певну вакансію. Люди шукають роботу коло дому, на «своїй» гілці метро чи в певному районі міста.

Однак, наш продукт не давав можливості зручно шукати роботу з прив’язкою до певної локації. Тому ми додали декілька нових «плюшок», щоб користувачам не доводилось гуглити адресу кожної вакансії самим. Точно знав, скільки тре часу, щоб дістатися тієї чи іншої роботи.

Сортування за віддаленістю

Кльова штука для тих, хто знає, де саме хотів би працювати. Все працює дуже просто — треба лише додати до свого пошукового запиту бажану адресу, вказавши її у налаштуваннях пошуку, і список вакансій впорядкується від найближчої до вказаної локації. А щоб було ще зручніше (і виглядало “по красоті”) ми додали можливість бачити результати прямо на мапі.
А ще ми записали для вас кльову анімашку з детальними інструкціями.

1. Введіть пошуковий запит – тобто, бажану спеціальність чи посаду.

2. Увімкніть у фільтрах сортування за віддаленістю від вашої адреси.

3. Дозвольте додатку визначити ваше місце розташування або ж ввести адресу вручну (якщо ви знаходитеся не вдома або шукаєте роботу у певному районі). Зберегти адресу.

4. Натисніть ЗНАЙТИ ВАКАНСІЇ.

5. Вакансії у списку відсортовані за відстанню від вказаної адреси.

Мапа на вакансіях

Припустімо, ви все ж не визначились із місцем, навколо якого починати пошук, чи воно взагалі не настільки вам важливе. Але все ж, виходити із додатку, щоб погуглити адресу кожної вакансії у 2019 році, якось не дуже. Ми це розуміємо, і додали мапу на екран кожної вакансії, для якої роботодавець вказав адресу.

Час у дорозі до місця роботи

Після перших двох «плюшок» ми вирішили, що хочеться продовжити, тому взялися за «завдання з зірочкою».

Раніше для того, щоб дізнатись, скільки часу забиратиме дорога на роботу, більшість користувачів копіювали адресу з вакансії та будували маршрут за допомогою Google Maps. Ми розуміли, що це не дуже зручно, тому вирішили рахувати час самим й виводити коло кожної вакансії (очевидно, правда?).

Проте, виявилося, що ми не можемо просто одержувати інформацію з Google Maps й дублювати її в додатку rabota.ua через чисельні ресурсні та технічні обмеження. Ми почали шукати альтернативні варіанти, та кілька десятків літрів кави потому, «навчили» додаток rabota.ua надавати вам актуальну інформацію щодо тривалості шляху до потенційної нової роботи.

Найцінніше в тому те, що ми розраховуємо час добирання враховуючі реальну ситуацію на дорогах вашого міста

Однак, щоб зробити цю функцію ще кращою, ми потребуємо вашої допомоги. Якщо на тій чи іншій вакансії вказано невірний, на вашу думку, час — натисніть на знак інформації поруч та підкажіть нам про це.

Але поки що — лише в додатках

На жаль на сайт цих оновлень ми поки ще не завезли (прямо зараз над цим працюємо). А поки ми радимо користуватися додатком та сайтом rabota.ua паралельно 🙂

Нащо це все?

  1. Якщо вам хочеться знайти роботу поряд з домом та почати, нарешті, досипати — спробуйте сортування вакансій за віддаленістю.
  2. Якщо хочете працювати там, куди можна швидко дістатись громадським транспортом — зверніть увагу на час в дорозі до роботи на екрані вакансії.
  3. Якщо бажаєте працювати в улюбленій частині міста та ходити під час обіду до улюбленого парку або зустрічатись після роботи із друзями в улюбленому барі — користуйтесь сортуванням за віддаленістю, вказавши адресу у обраному районі.

Кумедний факт

Під час розробки сортування за віддаленістю ми спіймали баг, через який частину адрес Києва додаток відображав у Казахстані. Чому саме Казахстан — незрозуміло, але виглядало весело.

Ставте лайк, якщо вам сподобалась стаття! Розшарюйте її друзям та знайомим, а також допоможіть нам стати кращими та лишайте свій фідбек та думки в коментарях.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close